Filtrera kontaktpersoner
Grund Berg & Betong Verksamhetsstöd Besab Maskin Ledningsgrupp Styrelse

Grund

Jörgen Gustafsson

Produktionschef Väst & Syd
jorgen.gustafsson@besab.se
070-514 21 41

Nicklas Björkblom

Arbetschef Öst & Norr

nicklas.bjorkblom@besab.se
070-652 09 15

Thomas Eriksson

Thomas Eriksson

Specialborrning

Produktionschef
thomas.eriksson@besab.se
070-586 45 20

Rani Isa

Regionchef Öst & Norr
rani.isa@besab.se
070-531 79 00

Roger Starck

Roger Starck

Affärsområdeschef, vVD
roger.starck@besab.se
070-553 34 03

Berg & Betong

Thomas Eriksson

Thomas Eriksson

Specialborrning

Produktionschef
thomas.eriksson@besab.se
070-586 45 20

Tommy Ellison

Teknisk chef, Berg & Betong
tommy.ellison@besab.se
031-742 70 05,070-552 09 22

Pär Fjellström

Regionchef Öst & Norr
par.fjellstrom@besab.se
070-552 09 57

Daniel Lillieroth

Regionchef Väst & Syd
daniel.lillieroth@besab.se
070-244 69 73

Gustav Cederholm

Affärsområdeschef, vVD
gustav.cederholm@besab.se
076-823 96 73

Verksamhetsstöd

Per Carlsson

CFO
per.carlsson@besab.se
073-086 34 39

Malin Eriksson

Kvalitets- och Hållbarhetschef
malin.eriksson@besab.se
076-118 99 91

 

 

Heli Othbäck

HR-Chef
heli.othback@besab.se
070-899 56 04

Agneta Thor-Saar

Säkerhetschef
Information, marknad, kundservice
agneta.thor@besab.se
031-742 70 12

Ewa Lundin

Lönechef
ewa.lundin@besab.se
076-142 70 13

Besab Maskin

Conny Karlsson

Chef BESAB Maskin AB
conny.karlsson@besab.se
070-377 91 17

Niclas Wallström

Niclas Wallström

Maskin/förråd Öst
niclas.wallstrom@besab.se
070-250 83 76

Sigge Johansson

Maskin/förråd Väst
sigge.johansson@besab.se
072-512 44 50

Ledningsgrupp

Per Carlsson

CFO
per.carlsson@besab.se
073-086 34 39

Malin Eriksson

Kvalitets- och Hållbarhetschef
malin.eriksson@besab.se
076-118 99 91

 

 

Christian Kleen

CEO/VD
christian.kleen@besab.se
072-969 09 59

Rani Isa

Regionchef Öst & Norr
rani.isa@besab.se
070-531 79 00

Roger Starck

Roger Starck

Affärsområdeschef, vVD
roger.starck@besab.se
070-553 34 03

Pär Fjellström

Regionchef Öst & Norr
par.fjellstrom@besab.se
070-552 09 57

Daniel Lillieroth

Regionchef Väst & Syd
daniel.lillieroth@besab.se
070-244 69 73

Gustav Cederholm

Affärsområdeschef, vVD
gustav.cederholm@besab.se
076-823 96 73

Styrelse

Mats Rydhede

Ordinarie ledamot

Erik Palmgren

Ordinarie ledamot

Lars-Göran Dahlqvist

Ordinarie ledamot

lg.dahlqvist@besab.se

070-552 09 08

Sofia Regestad

Ordinarie ledamot, Ordförande

Christian Kleen

CEO/VD
christian.kleen@besab.se
072-969 09 59